0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарно злато Карат бел златен крст со приврзоци со тркалезна отворена врска со ланец на кабел

Примарно злато Карат бел златен крст со приврзоци со тркалезна отворена врска со ланец на кабел

DEN 3999.84
Достапно.

Од стока

Покажете ја вашата духовна страна со овој кул ѓердан за вкрстени приврзоци. Овој приврзок од 14 карат бело злато нуди висока полирана завршница за совршен сјај и виси на 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на јастог. Останете стабилни и силни кон вашата вера со овој вкрстен приврзок ѓердан. Боја : Whitepant со димензии на кауција : 33мм x 14mmchain Димензии : 18-инчен x 1,4mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Африка 14 KT Бело златен крст за приврзоци : Solidcast Design Polisted Finish Tancted во 14 KT White Goldlobster Claw Затворање18 "ланец.

За производот

Купувачите избираат и