0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мое дете на Картер, бебе девојче, панталони, кардиган и бибс, сет за подароци за лежење за туширање за бебиња, неколку месеци

Мое дете на Картер, бебе девојче, панталони, кардиган и бибс, сет за подароци за лежење за туширање за бебиња, неколку месеци

DEN 399.68
Достапно.

Од стока

Измешајте, совпаѓајте, повторете : Со каросерија за скут-рамо, влечење панталони, водоотпорни биб и сет за фустани, овој подарок поставен од моето дете на Картер нуди неколку лесни опции за облека. Лап-рамената и прилепувањата овозможуваат лесно облекување преку глава и промена на пелена. Одлично за давање подароци! Сет од 11 парчиња вклучува : 3 каросерии со кратки ракави, 2 пара панталони, 3 биб-отпорни на вода; 1 фустан; 1 кардиган и 1 лента за глава. Теловиите вклучуваат прилепувања без никел на армиран панел на дното. Проширувачко рамо на лаптоп за лесно облекување преку глава. Лесно влечење на панталони. Биб-отпорни на вода. Достапно за бебиња на возраст од пред-18м. 100% памук; BIB 1 & 3 : 83% памук/17% полиестер. Машина за перење. Увезени. Подарок за моето дете на Картер, поставен за девојчиња за бебиња.

За производот

Купувачите избираат и