0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Детска ајкула Рашгуард и пливање стебла, сет за пливање

Детска ајкула Рашгуард и пливање стебла, сет за пливање

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Вашето момче ќе биде како „Гардијан на седумте мориња“ во овој сет „Патрола за сурфање“. Совпаѓање на бојата блокирани стебла со печатена опашка од ајкула! УВ заштита. Стебла со џеб. Печатење ајкула. Еластична половината. Краток мрежен инсерт.

За производот

Купувачите избираат и