0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Џезот Помина

Џезот Помина

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Часин Џезот Помина беше снимен во џез класичен дух, без технологија-фанк во прилог.. Начинот на кој џезот првично требаше да се слушне. Со гостинскиот вокал Од светска класа Марк Марфи, рекордот се состои од 13 флуидно рефлектирачки парчиња, кои често ги користат талентите на низата од 12 парчиња и францускиот ансамбл со рогови, како и искуството, знаењето и душата на меѓугенерациските џез-играчи, вклучувајќи ги сите од уметникот За снимање Сини Ноти Севери Пијсало до чудото Од младата труба Јука Ескола. Ако не чувствувате ништо додека го слушате овој запис, вие сте камен. Ова е навистина иднината на Џезот. Чувајте го тоа реално! Милан Рекордс. 2005. [Забелешка : овој производ е овластен ЦД-Р И е произведен на барање]. [Забелешка : овој производ е овластено, лиценцирано ЦД и се произведува на барање] Бркајте Го Џезот Што Помина (ЦД).

За производот

Купувачите избираат и