0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Да Бев Видра: Песни За Деца Од Сите Возрасти

Да Бев Видра: Песни За Деца Од Сите Возрасти

DEN 576.00
Достапно.

Од стока

Омилената фолк алис Димишел со задоволство го објавува објавувањето на нејзиниот 12-ти албум, цитат;да Бев Видра : Песни за Деца од Сите Возрасти.повеќе од 25 години, Северозападната Димишела, играше крајбрежје до брег, нејзината единствена мешавина На Американа, жлебот на народот и акустичната душа. Добро позната по својот уникатен глас, оригинални песни и душевна испорака; Музиката На Димицел го слави природниот свет и луѓето во него. Новиот албум е нејзиниот прв детски албум, со силен акцент на преводот - Песни за Деца од Сите Возрасти. Да Бев Видра : Песни За Деца од Сите Возрасти.

За производот

Купувачите избираат и