0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
CaComMARK PI Midi Фустани За Жени Дозвола Женски Бикини Облека За Плажа Покрива Повик Одмор Кратко Лето Halter Плажа Фустани Сина

CaComMARK PI Midi Фустани За Жени Дозвола Женски Бикини Облека За Плажа Покрива Повик Одмор Кратко Лето Halter Плажа Фустани

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Женски Фустан За Плажа Бикини Облека За Плажа Покрива Обичен Одмор Кратки Летни Фустани Со Оглавник Карактеристики : оваа ткаенина со мала тежина е многу мека и еластична ,Совршена за плажа и одмор.Без ракави, Собрано Деколте, Врат На Оглавник, лелеав фустан од маица, плисиран фустан за сонце на плажа. Течената фит и мека ткаенина на допир на ова флертувачко прикривање создаваат стил на плажа што ласка. Овој фустан за покривање костими за капење е над колената, доволно Е Долго што можете да го носите овој костим за капење и да трчате до самопослуга, па дури и да носите во бар покрај плажа по еден ден на плажа со деца. Овој фустан со туника со маица е ласкав, погоден за летен одмор на плажа, може да се користи како фустан за покривање базен, покривање костим за капење, прикривање бикини костим за капење, па дури и фустан за ноќница за спиење. Погоден за плажа, забава,секојдневно носење, одличен избор за вашиот одмор. Нега на облека : машина за перење со ладна вода во нежен циклус. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски фустани.USUKEUBust Length XLX-Голем101440116cm/45.67"93cm/36.61"Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67 "Должина : 93cm/36.61" Промена Фустан За Жени Плус Големина Дозвола. Маица/ Клиренс Фустан За Жени Дозвола. Летни Фустани За Жени Дозвола.

За производот

Купувачите избираат и