0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вратот Повик Бохо Шема Жените V Краток Летен Плажа Фустан Точка Ракав Замав Женски Фустан Секојдневен Фустани За Жени Ладни Фустани За Жени Фустан Лизгач Божиќ Пов?

Вратот Повик Бохо Шема Жените V Краток Летен Плажа Фустан Точка Ракав Замав Женски Фустан Секојдневен Фустани За Жени Ладни

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Секојдневен стил, Лабави фустани, тесно вклопување.Големина шема : .09" Должина : 102см/40.43" Ракав : 18см/7. Супер Мека,Еластична и Лесна, Лесно Може Да Се Облекуваат Или Да се Облекуваат. Секојдневен Стил, Лабави Фустани, Тесно Вклопување.16"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА британија : 10 Биста : 95см/37.66" Должина : 106см/41.27" должина : 105см/41. Фустанот изгледа додека се чувствува удобно и активно!3.06" ракав : 22см/8. Таков Одмор ,Секојдневно Носење ,матурска ,забава, Работен Одмор, Фотографија на Плажа, Излегување И Сл.55"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА британија : 12 Биста : 101см/39.Специфичност на предметотродот : Женскиот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА дезени : Цвет 5.34"големина : xxl сад : 14 велика британија : 16 Биста : 117СМ/46. Ова е празничен подарок за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне2. Погоден за пролет, лето и aut поглед на стоката : Сезона : Цела сезонаматеријал : Полиестерфеатуресколар : В-врат1.

За производот

Купувачите избираат и