0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки Фанатици Брендирани Бела Нотр Дам Борба Против Ирската Стандардна Поделба Маица Со Долги Ракави

Машки Фанатици Брендирани Бела Нотр Дам Борба Против Ирската Стандардна Поделба Маица Со Долги Ракави

DEN 448.00
Достапно.

Од стока

Возбудете се за големата ирска игра Нотр Дам секој пат кога ќе ја спортувате Оваа Стандардна Дивизиска Маица. Оваа маичка има задебелена тимска графика која ја илустрира вашата тврда фандом и нуди малку дополнителна покриеност што го прави идеално зграпчување за слоевит изглед. Навивајте ја Вашата Нотр Дам Борејќи се Со Ирците за тешко заработена победа и одржувајте удобност цел ден секогаш кога ќе фрлите на овој врв. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Памук. Бренд : Фанатици Брендирани. Вратот на екипажот. Увезени. Графика за печатење на екранот. Долг ракав. Официјално лиценциран. Машинско перење со облека внатре кон надвор, исушете се ниско.

За производот

Купувачите избираат и