0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки Цврсти Каузални Врвови Со Долги Ракави Преголеми Пуловер Основна Маица Маица

Машки Цврсти Каузални Врвови Со Долги Ракави Преголеми Пуловер Основна Маица Маица

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Детали : *Големина На Ознака : М-2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см) Ознака Sizemlxl2xlheytcm155-170160-175160-180165-180 Weightkg45-5050-6060-67.567.5-77.5 Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ставка Ткаенина : Полиестер* Боја На Артикл : Бела/Сива Црна (како што покажуваат сликите)* Состојба На Предметот : Сосема Нова* Опис На Артиклот : } Машки Цврсти Каузални Врвови Со Долги Ракави Преголеми Пуловер Основна Маица Маица* Содржина На Пакетот : 1*Кошули (Не Се Вклучени Додатоци)Како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Менс Цврст Каузален Долг Ракав Врвови Преголеми Пуловер Основни Маица Маица. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

За производот

Купувачите избираат и