0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жените Мода Лето Еднобојни Обични Врвови Кошули Со Кратки Ракави Маици

Жените Мода Лето Еднобојни Обични Врвови Кошули Со Кратки Ракави Маици

DEN 431.84
Достапно.

Од стока

95"XXL121642113cm/44.58"Shoulder : 40cm/15.56" ● Премиум мек материјал, мала тежина И свеж И ладен Во Лето.75"Sleeve : 22cm/8. ●МОДЕН НАТПРЕВАР : женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми.75" Ракав : 22см/8.55"Shoulder : 41cm/16.66"Length : 69cm/27.56"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42. Ќе биде совршено да се спарите со панталони,здолниште, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, aut или зима.84"Length : 72cm/28. Содржина на пакетот : 1 Х женски Врвови информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, случајна грешка опсег 1-3смсајз chart : Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483493cm/36.14" ракав : 23см/9. Женски врвови секојдневен е погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики.66" Должина : 69СМ/27. Облечените кошули за жени се совршени за секојдневен стил за да покажат искусни и убедени.93"Sleeve : 25cm/9.27" Должина : 68см/26.17"големина : Л ус : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 103см/40.06"Length : 70cm/27.27"Length : 68cm/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 98см/38.61" Рамо : 39см/15. Прилика : шифон блузи за жени има убав изглед, додека одлична изработка.35" Ракав : 21см/8.17"L81238103cm/40.

За производот

Купувачите избираат и