0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Здраво Маче Y2k Tee Лето Каваи Облека Санрио Јапонски Цртан Филм Печати Лабава Краток Ракав Маица Жени Jk Студентски Графички Врвови

Здраво Маче Y2k Tee Лето Каваи Облека Санрио Јапонски Цртан Филм Печати Лабава Краток Ракав Маица Жени Jk Студентски Графички

DEN 178.72
Достапно.

Од стока

Харајуку Аниме И2к Маици Жени Здраво Маче Облека Лабава Преголема Маица Женски Врвови Цртани Маици Кошула Јапонска Улична Облека. . 1мерење ВО СМ1. 1мерење ВО СМ1. Драг пријател, ви благодариме што купивте подароци во нашата продавница. Не заборавајте да го наведете вашето целосно име, детална адреса, поштенски код, телефонски број. , За да можат успешно да го добијат вашиот пакет. 2. ве молиме измерете ја големината според облеката што обично ја носат( не вашето тело), проверете ја вашата големина со табела под големината пред да ја купите, ако вашето мерење е во тек помеѓу две големини, советувајте да ја изберете најголемата големина. Ако не е сигурна за големината, ве молам оставете ми порака за нејзината тежина и висина, можам да ви дадам предлог. 3. Забелешка : дозволете разлика од 0,5 - 1 инчи поради рачно мерење. (1 инч = 2,54 см) бојата на вистинската ставка малку отстапува од горенаведените слики поради различниот компјутерски екран, ви благодариме за разбирањето. . Здраво Маче Y2k Tee Лето Каваи Облека Санрио Јапонски Цртан Филм Печати Лабава Краток Ракав Маица Жени Jk Студентски Графички Врвови.

За производот

Купувачите избираат и