0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сонцето нула лиам испреплетена термичка екстремна екстремна панел за завеси за затемнување

Сонцето нула лиам испреплетена термичка екстремна екстремна панел за завеси за затемнување

DEN 399.84
Достапно.

Од стока

Одликувајќи се со напорна текстура, панели за завеси од сонцето нула, додаваат софистицираност и димензија на кој било простор за живеење. Опремено со вградени метални громи за лесно закачување на стандардни шипки за завеси до дијаметар до 1,5 ". Енергија изгубена преку вашите прозорци до 40%. Удобноста е оптимизирана со термички својства кои помагаат да Подобрена приватност и звук, повеќе непрекинат сон. Се продаваат како индивидуални панели со мерење на 40 "ширина до 96 " должина. Tumble суво на тивок оган. Herhedered Strie текстура додава софистицираност и димензија. Екстремната термичка технологија за затемнување блокира 100% од надворешната светлина. Термичките својства помагаат да се задржи летната топлина и зимската студ надвор од вашиот дом.

За производот

Купувачите избираат и