0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Подобри домови и градини глуварче чиста панел за прозорци

Подобри домови и градини глуварче чиста панел за прозорци

DEN 485.76
Достапно.

Од стока

Подобрите домови и градини глуварче чиста прозорец панел ќе додадат допир на шик стил во вашиот дом. Подобри домови и градини глуварче, чист прозорец Панел : Еден панел по пакет. Панел за џебни шипки. Дифузира светлина. 100 проценти полиестер. Машина за перење. Увезени. Големина : 84 "x 50" (213,4 см x 127 см). Достапно во разни бои.

За производот

Купувачите избираат и