0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Канон ПИКСМА Мг Инк-Џет Мултифункционален Безжичен Печатач со 3 Во Боја, Црвен

Канон ПИКСМА Мг Инк-Џет Мултифункционален Безжичен Печатач со 3 Во Боја, Црвен

DEN 559.84
Достапно.

Од стока

PIXMA MG3620 е безжичен инк-Џет се-Во-едно печатач кој нуди погодност и едноставност за сите ваши потреби за печатење. Печатете и скенирајте од речиси насекаде низ куќата со својата безжична способност. Заштедете време и пари со одлични карактеристики како Што Се автоматско дуплекс печатење и Печатење На Мобилни Уреди. ПИКСМА МГ3620 е неверојатно погодна со многу начини за безжично печатење. Со апликацијата ЗА ПЕЧАТЕЊЕ Канон лесно печатете фотографии и документи директно од вашите мобилни уреди. Уживајте во печатењето од вашиот ipad®, iphone® или i Pod® допир со Air Print и од вашите уреди Со Android Со Mopria4 и Google cloud print . PIXMA MG3620 ви овозможува да печатите неверојатно јасни и јасни фотографии и документи благодарение на максималната резолуција на бојата од 4800 x 1200 dpi6 и можноста за печатење фотографии без граници до 8,5 " до 11."Дополнително, КАСЕТИТЕ СО МАСТИЛО XL ви овозможуваат да печатите повеќе документи и фотографии и поретко да ги заменувате касетите Со Мастило. Безжичен 3-во-1 (Печати. Копирај. Скенирање). 9.9 / 5.7 Ипм Брзина На Печатење. 100 Капацитет Лист. Автоматско 2-Странично Печатење. ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА®. 1 Година Гаранција. Компатибилни Канонски Мастила : Кертриџ Со Црно Мастило PG-240 (вклучувајќи XL и XXL), Кертриџ Со Мастило CL-241 Во Боја (вклучувајќи XL).

За производот

Купувачите избираат и