0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Epson SureColor P Безжичен 13 Инк-Џет Печатач Со Широк Формат-EPSC11CE21201

Epson SureColor P Безжичен 13 Инк-Џет Печатач Со Широк Формат-EPSC11CE21201

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Целосно новите карактеристики На Epson Sure Color P600 ги вклучуваат сите Нови Epson ULTRACHROME HD Мастило за извонредни отпечатоци со квалитет на изложба. Со Невидена Црна густина и Технологија За Инкапсулација На пробивна Смола, P600 ги испорачува најбогатите црнци со неверојатно ниво на острина. Технологијата Со Црно Мастило на три нивоа обезбедува мазни тонски транзиции за најдобрите црно-бели отпечатоци. Напредното ракување со медиумите ви овозможува лесно печатење со широк спектар на ликовна уметност и ролни хартии. Создадете отпечатоци и панорами без граници од 13" х 19" долги над 10 стапки. Што и да печатите, Sure Color P600 дава такви драматично смели слики, поставува револуционерен нов репер во фотографскиот квалитет. Напредни медиуми ракување до 13 " широк?предна и предна патека за хартија; лесно печатете со ликовна уметност и ролни хартиисоздадете панорами долги над десет метри. Поголема продуктивност со касети со голем капацитет?девет касети со мастило од 25,9 мл со фотографија за автоматско префрлување и мат црно мастило. Разновидност за вашата креативна визија?отпечатоци на платно, уметнички табли и ЦД/Двд-а. Интуитивен интерфејс?лесен за употреба 2.7 " навалување на допир панел боја лцд. Број на модел : C11 CE21201.

За производот

Купувачите избираат и