0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ауео Женски Есенски Фустани За Свадбен Гостин, Фустани Со Маици За Жени, Женски Фустан Отпечатен Ретро Со Долг Ракав Со В-Врат Голем Замав Сплит Долг Фустан Долг Рак

Ауео Женски Есенски Фустани За Свадбен Гостин, Фустани Со Маици За Жени, Женски Фустан Отпечатен Ретро Со Долг Ракав Со В-Врат

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Женски Фустан Отпечатен V-Вратот Ретро Долг Ракав Голем Замав Сплит Долг Фустан Долг Ракав Директен Фустан За Рамо Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зимски Пол : Женска Прилика : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Полиестерстил : Обичен Јака : V-врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Жените Се Облекуваатголемини.Bust Waist Length XXL2 X-Големи 98cm/38.58"87cm/34.25"141cm/55.51"Големина : XXLSize. : 2 X-Голема Биста : 98cm/38.58 "Половината : 87cm/34.25" Должина : 141cm/55.51 " ● Материјал : полистер+спандекс, растеглив, лесен и многу заоблен, горе наредени, не гледаат низ, се вклопува како ракавица. ●Свечен фустан добар за вечера или празник работа настан, пресек на бистата нема премногу ниско, ќе го сакам, секси и елегантен, тоа е одлично се вклопуваат. ●Карактеристики : едно рамо, исечок, без ракави, висок струк, надвор од рамото, асиметричен пресечен раб, страничен патент, дизајн на ручест обвивка, свечен фустан, миди фустан, коктел фустан, празничен фустан, фустан за свадбен гостин. `+Прилики : свадба гостин, партија, коктел, одмор, свечена, вечер надвор, танцување, вечера, повик носат. Стил добар за пролет, лето, aut и fall. ●Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, суво на воздух.

За производот

Купувачите избираат и