0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Есенски Фустани За Женска Женска Мода Deep Длабоко Против Еднобоен Половината Со Долги ракави Женски Шлиц Фустан

Есенски Фустани За Женска Женска Мода Deep Длабоко Против Еднобоен Половината Со Долги ракави Женски Шлиц Фустан

DEN 512.00
Достапно.

Од стока

52 "Ракав : 64cm/25.39" Должина : 155cm/61.16 "Колк : 122cm/48.76 " Должина : 157cm/61.09 "Ракав : 65cm/25. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 48 Биста : 112cm/44. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 Биста : 104cm/40. Големина : XXXXL Големина.02" Големина : XXXXL Големина.Повеќе секси и привлечни за носење.80" Половината : 96cm/37.80 "Колк : 116cm/45.52 "Колк : 128cm/50.88 "Колк : 134cm/52. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Половината Должина НА Колкот XXXXL 4 X-Големи 16 20 48 112cm/44.59" Половината : 108cm/42.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет и Aut 2. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Прилика : за работа, домашен Одмор и повеќе. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 48 Биста : 112cm/44.Материјал : Полиестер.09 "Ракав : 65cm/25.

За производот

Купувачите избираат и