0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Се прашувам копче за фланел со долги ракави на Nation Nawn Down, големини 4- & Plus

Се прашувам копче за фланел со долги ракави на Nation Nawn Down, големини 4- & Plus

DEN 144.00
Достапно.

Од стока

Обичниот стил се среќава со целодневна удобност со фланелна кошула на чудо нација. Мека и разноврсна, ова е суштински врв за положување или да се носи самостојно. Се продава исклучиво на и. Јака од точка; копче-фронт. Долги ракави се тркалаат и табулаторот до должина од 3/4. 2 џебови на градите. Без ознака за дополнителна удобност. 54% памук/45% рајон/1% други влакна. Машина за перење. Увезени. Карирана кошула со фланел со долги ракави за девојчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и