0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Костим За Луксузен Мускул На момчето

Костим За Луксузен Мускул На момчето

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Костим На Делукс Мускулен Железен Човек На марвел Капетан Америка Граѓанска Војна Делукс Железен Човек Мускулни Гради Дете Ноќта На Вештерките Костим : овој костим вклучува мускулен комбинезон за гради, врвови за чизми и маска. Официјално лиценциран Марвел Железен Човек костим. Направено од полиестер. Место чисто. Костимот за ноќта на Вештерките е забавен за носење за тематски забави, спиење и други прилики. Достапни големини : мали (4-6), средни (8-10), големи (10-12). Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини. Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини. Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

За производот

Купувачите избираат и