0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Правда девојки пукаат кратки ракави замотани на врвот, големини XS-XLP

Правда девојки пукаат кратки ракави замотани на врвот, големини XS-XLP

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Вашата модарија ќе го сака и краткиот ракав со кратки ракави од правда! Овој симпатичен врв има еластичен половината на трендот за винтиџ инспириран изгледи-совршен за додавање на поп-боја на нејзината гардероба за грб до училиште. Направено од супер мека велурна ткаенина, овој симпатичен врв сигурно ќе биде лесен за носење и лесен за парови додаток на изгледот на вашиот трендсетинг на модата! Спарете го со нејзините слаби правда на правдата и додаде Скринџи за изглед исто толку уникатно колку што е. Само на. Материјал : 92% полиестер, 8% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична половината, измислица на велур, додадена Скринџи. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

За производот

Купувачите избираат и