0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Зодгу Зачувај Големи Туника Блуза Кошули За Жени Графички Трендовски Пуловер Модни Дами Блузи Лабава Вклопуваат Секојдневен Копче Хенли Вратот Плисирани Замав Кр

Зодгу Зачувај Големи Туника Блуза Кошули За Жени Графички Трендовски Пуловер Модни Дами Блузи Лабава Вклопуваат Секојдневен

DEN 255.84
Достапно.

Од стока

Што добивате : 1пц Жени Врвот.Зодгу Зачувај Големи Туника Блуза Кошули За Жени Графички Трендовски Пуловер Модни Дами Блузи Лабава Вклопуваат Секојдневно Копче Хенли Вратот Плисиран Замав Крпеница Боја Блок Женски Слободно Време Сина 12 Женска Мода Печатени Лабава Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Обични Врвовикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,долг Ракав,Кардиган ,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн,летна секојдневна блуза. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Повод : Секојдневен, Далиј.06 "Должина : 80см/31. Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Тип На Шема : Печатени.

За производот

Купувачите избираат и