0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жени Два Костими За Капење Со Машки Шорцеви Мрежести Танкини Костими За Капење Црно-Б 4ХЛ

Жени Два Костими За Капење Со Машки Шорцеви Мрежести Танкини Костими За Капење Црно-Б 4ХЛ

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xl4xl4xl5xlunder биста(см)7074788186909498nder bust(инч)27,6 29,1 30,7 31,9 33,9 35,4 37,0 38,6 Половината(см)6670747882869094вист(инч)26.Детали : * Големина На Ознака : S-5 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.9 кратка должина(см)1920212223242526кратка должина(инч)7.5 измерено пред да се истегне,познато како поставени Рамни Податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см * предмет ткаенина : 70% полиестер,25% вискоза,5% спандекс* боја на Артикли : Морнарица,Сина,Црна,Лента,Портокалова (Како Што Покажуваат Сликите)* карактеристики На артиклите : фустан за пливање со машки шорцеви,танкини костими за капење,женски дводелни костими за капење,врат на оглавник,плус големина* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1) применлив пол : женска2) должина на облека : редовна3) деколте : шпагети ремен4) стил на ракав : Без Ракави5) Еластичност : Мало Истегнување6) Шема : Флорал7) стил : секси8) соодветна сезона : лето9) апликација : одмор,одмор, плажа, пливање,капење* содржина на пакетот : 1*костим за капење (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците.

За производот

Купувачите избираат и