0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црвен Кап® Женски Обичен Фронт Краток

Црвен Кап® Женски Обичен Фронт Краток

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Не се продавај кратко. Нашата обична предна работа кратка е подготвена да ви помогне да ја завршите работата, без разлика колку движење е вклучено. Совршени за работниците кои треба брзо да сквотираат, да се наведнуваат или да се движат, овие работни шорцеви се дизајнирани од издржлива ткаенина која исто така е задржувачка во боја и отпорна на дамки. Колку и да е тешка работата, овие шорцеви секогаш ќе се враќаат подготвени за вториот круг. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Нашата 65% Полиестер/35% Памучна Црна ткаенина се спротивставува на избледување на миењето после миење. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. 8 во. вметнете за професионален изглед. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Синтетички џеб за мешавина и облоги на појасот. Индустриски перење пријателски.

За производот

Купувачите избираат и