0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници за Божиќни хеланки на јуниори, 2-пакет

Без граници за Божиќни хеланки на јуниори, 2-пакет

DEN 639.20
Достапно.

Од стока

Оваа сезона за слатки хеланки! Од обичните денови до празниците, не се сигурни дека Божиќните хеланки на границите на границите немаат да направат празнично одење! Изработени со супер мека кадифен, овие хеланки доаѓаат во најразлични кул отпечатоци за да одговараат на вашето расположение во секој стил. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2 пакети : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Подигање : високи. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатна шема; велур ткаенина. Божиќни хеланки за јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и