0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време и време, високиот раст на женските плетени каприци на капри

Време и време, високиот раст на женските плетени каприци на капри

DEN 319.20
Достапно.

Од стока

Лесен, удобен и стилски. Време е да се складираат навреме и хеланките на Капри на Тру. Супер-меки, со ласкави високи, овие хеланки се совршен почеток на секоја облека. Лизгајте ги со омилената мета и сите сте подготвени да одите. Само на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок; Заштитена нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 22 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : должина на капри; Супер-меко чувство. Плетете ги хеланките на Капри за жени од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и