0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ЦАИЧ Женска Долна Облека Дами Градници Без Челичен Прстен Предна Тока Доење Прилагодлив Градник За Собирање Долна Облека Градник Црн, XL

ЦАИЧ Женска Долна Облека Дами Градници Без Челичен Прстен Предна Тока Доење Прилагодлив Градник За Собирање Долна Облека Градник

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Притисни Градник За Жени Градници Ниту Еден Градник Со Долна Жица Плус Градници Со Големина за Жени Притисни нагоре. Опис : . Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно, Забава, Божиќ. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Градник 87% Најлон, 13% Еластан. Кука и затворање На Очите. Ознака Слободен : Носи печати етикети заменува традиционалните ознаки, ослободете се од чешање и гребење повеќе, ви донесе удобно носење искуство. Градникот За Минимизатор На Целосна Фигура без Жица ви нуди максимална удобност со мек материјал. Без чешање и гребење. Малата тежина и ултра тенка ткаенина не прават да се чувствувате ништо.

За производот

Купувачите избираат и