0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хомчи Фустан За Жени Летни Фустани Секси Оглавник Печатење Врвки Отворена Обвивка Висок Струк Неправилен Темперамент А-Линија Здолниште

Хомчи Фустан За Жени Летни Фустани Секси Оглавник Печатење Врвки Отворена Обвивка Висок Струк Неправилен Темперамент А-Линија

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!- Половината : Природни Фактори-Материјали : Креп Со Мала Тежина (92% Полиестер, 8% Еластан) - Дебелина : Умеренкарактеристики : врв На Корсет, ремен за вратоврска, врат на душо, половината, висок шлиц, патент за грб, фустан за нишање, а-линија, рушена биста, без грб, без ракави, цврста боја, под должината на коленото.50" Рамо : 37см/14.46" Рамо : 38см/14.46" Должина : 96см/37. Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.- Стил На Вратот : Душо Врат3.59" Колк : 85см/33.Исечете од нашата осветлена воздушна, но значителна ткаенина за крепи, овој сарафан е совршен само За Мрзливи Летни денови, има корсет што одговара на елечето и е коскен напред, назад и страни за врвно прицврстување на фигурата, но сепак е исклучително удобно.Детали за производот-Должина На Фустанот : Средно Теле Како да ја доловите летната атмосфера во fall и зима?2.

За производот

Купувачите избираат и