0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Летни Фустани За Жени Секојдневен Краток Ракав Долг Надвор Од Рамото Елегантен Вечерен Цвет Елегантна Забава Празнична Забава Со Фустан Со Шлиц

Летни Фустани За Жени Секојдневен Краток Ракав Долг Надвор Од Рамото Елегантен Вечерен Цвет Елегантна Забава Празнична Забава

DEN 223.84
Достапно.

Од стока

Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. И она што те движи, не трогнува. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, ,божиќ перење вовед : рачно перење или ниска температура за машинско перење и закачете се за да го исчистите вашиот макси поделен фустан внимание : ве Молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите.13" Должина : 129cm/50. Пакетот содржи : фустан ОД 1 ПАРЧЕ.79" Големина : L Биста : 91cm/35. Но, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.97"совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте ја Оваа Белешка(големина xl општо Земено Е Погоден За 143 килограми, секоја големина Е Околу 16 Килограми Разлика).98" половината : 86cm/33. Продавница за облека : ако имате какви било прашања, ве молиме оставете ни порака и ние ќе ви го решиме проблемот што е можно поскоро!. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика.83" Половината : 78cm/30. Лесно Се Координира со Хеланки, Чизми,Тесни Панталони.28" должина : 131cm/51.71" Должина : 130см/51.56" Должина : 128cm/50.

За производот

Купувачите избираат и