0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Две Бикини Бонбони Боја Ткаени Ремени Ремени Врвот Градник Бикини

Женски Две Бикини Бонбони Боја Ткаени Ремени Ремени Врвот Градник Бикини

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Убав подарок за жени пријатели или семејство како подарок за роденден, подарок За Меден Месец, подарок за годишнина итн.  Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестер Декорација : Полиестер Со Рампа : Да Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Рачен Капчиња Стил : Секси, Каузален Пакет вклучуваат : 1 Компјутер Костими За Капење Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Женски танкини костим За капење Со течен резервоар : горните карактеристики на изгубениот проток на танкини со дизајн на тркалезен врат нудат одлична покриеност и го кријат вашиот стомак; отстранливите градници за склекови со поместување ви обезбедуваат цврста поддршка и обликување.69" Женска Мода Секси бонбони боја ткаени ремени РЕМЕНИ БИКИНИ ВРВОТ ГРАДНИК ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА табелата СО ГОЛЕМИНИ пред да нарачате.

За производот

Купувачите избираат и