0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Архитектонски дизајн Art3d 19. in. 19. внатре.

Архитектонски дизајн Art3d 19. in. 19. внатре.

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

3Д wallидни панели се идеални производи за покривање на wallидови за внатрешна декорација. Тие се одлични решенија за грди, тврдоглави проблематични wallsидови, тавани, S или која било површина на која треба покривање, како што се дневна соба, спална соба, кујнска соба, ТВ -позадина, wallsидови на карактеристики и тавани во декорација на куќи; Wallид на логото на компанијата, позадината на лобито, предвремената маса во канцеларија, ресторани, кафулиња или украси за ноќни клубови. Покрај создавање зачудувачки визуелен ефект за wallидот, ТВ позадина, 3Д позадина може да се изработи и во дизајни за мебел, како што се вратите од кабинетот, главата за кревети, гардеробата во спалната соба и кујнскиот кабинет. Направено од ПВЦ, отпорност на пожар и водоотпорен. Елегантно 3Д визуелно влијание, комбинирајте 3Д wallидни панели со системот за креативно осветлување Резултатот е спектакуларен. Релативни економски wallидни материјали ;. Лесно чисто и одржување. Светло во тежина и лесно направете го тоа сами . Водоотпорна може да се исчисти со влажна крпа, може да се користи во внатрешна декорација на wallидот или надворешна декорација на wallидот.

За производот

Купувачите избираат и