0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време и трајно, врвен пакет, без ракав, без ракав, без ракав, врвен пакет

Време и трајно, врвен пакет, без ракав, без ракав, без ракав, врвен пакет

DEN 239.84
Достапно.

Од стока

Класичен и пријатна, овој термички мешавина од време од време и TRU е направен во слаби и преголема силуета. Со удобна, разноврсност подготвена за викенд што служи како инспирација за секој ансамбл, овој лесен пулвер парови без напор со панталони, хеланки и омилени фармерки. Овој термички мешавина на врвот е долги ракави, капка рамо, опуштено вклопување со машинско миење ладно, миење со слични бои, само белило на не-хлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо кога е потребно долги ракави. Капка рамо. > Опуштено вклопување. 54% полиестер 25% рајон 19% памук 2% Спандкс термички. Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно. Направено во Виетнам.

За производот

Купувачите избираат и