0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тика Камбрија НА ПР Ролна За Предење

Тика Камбрија НА ПР Ролна За Предење

DEN 255.84
Достапно.

Од стока

Најекономични макари на тика. Се одликува со впечатлива црна и златна козметика и е опремена со широки калеми со долги леани арбор. Одлично за почетници и напредни риболовци. Тика Камбрија НА ПР. Ролна За Предење : 3 прецизни топчести лежишта од нерѓосувачки челик. Елоксирана машинска алуминиумска калем. Повеќестоп анти-обратен систем. Компјутерски избалансиран ротор. Интелигентен осцилирачки систем. Алуминиум избалансиран рачка со удобност мека рачка на допир копчето. Конвертибилна десна или лева рака вади.

За производот

Купувачите избираат и