0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
СТУПЕЛ СЛЕДНО ГОЛЕМО АВЕНТУРАЦИСКИ ПРЕДУПРЕДУВАЕ ИНСПИРАЦИЈА Сликарство Злато Плотер врамен уметнички печатен wallид уметност

СТУПЕЛ СЛЕДНО ГОЛЕМО АВЕНТУРАЦИСКИ ПРЕДУПРЕДУВАЕ ИНСПИРАЦИЈА Сликарство Злато Плотер врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 719.84
Достапно.

Од стока

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : наставник, рустикален, виножито, училиште, благодарам што ме инспириравте, се грижите за мене, си играв со мене, ме штити, почитувајќи ме, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше, ме почитуваше Научувајќи ме, подготвувајќи ме за мојата следна голема авантура. Дизајн од Mо Мултон.

За производот

Купувачите избираат и