0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Апстрактна месечина геометриска во модерните врамени платно на платното на платформата на Земјата Тонови

DesignArt 'Апстрактна месечина геометриска во модерните врамени платно на платното на платформата на Земјата Тонови

DEN 2015.20
Достапно.

Од стока

"Оваа исклучителна апстрактна геометриска месечина во тоновите на земјата, врамени платно уметност, носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите ликовни печати за платно на платно е отпечатено со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност Giclee Canvas Prints Prints Prints се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така Подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

За производот

Купувачите избираат и