0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Подобри домови и градини Премиум миризливи восок се топи : Подигнати мириси. Објавува смирувачки миризлив мирис. Заменете го восокот се топи кога мирисот го нема. Лесно чистење. Нема остаток на пламен или суп. Восокот може да се рециклира или повторно да се користи. Користете со мирис на мирис. Асортиман на подобри домови и градини миризливи восочни топи и восочни топи затоплувачи на топење на располагање. Инструкции : Ставете восочна коцка во садот за електричен восок потопла, приклучете го потопло, вклучете го прекинувачот и уживајте во мирисот. За отстранување на восок, исклучете ги потопло и ставете памучни топки за да ги апсорбирате. Откако ќе се излади на допир, извадете ги памучните топчиња и избришете чиста чиста со сува крпа. Чувајте на ладно место. Восокот ќе се стопи кога ќе се загрее. Може да дамкаат ткаенини и површини. Може да предизвика иритација на кожата. Избегнувајте продолжен контакт со кожата. Не додавајте вода во восок. Состојки : Восок, мирис не се дофат на деца и миленичиња кои предупредуваат : За употреба само со восочни затоплувачи кои се во согласност со UL STD 283.

За производот

Купувачите избираат и