0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Филтерот За Воздух Во кабината Одговара изберете: 2009-НИСАН МУРАНО, 2009 - НИСАН МАКСИМА

Филтерот За Воздух Во кабината Одговара изберете: 2009-НИСАН МУРАНО, 2009 - НИСАН МАКСИМА

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Филтрите за Воздух во Кабината ВИКС го отстрануваат поленот, прашината, саѓите и другите контаминирани со воздух од воздухот во возилото за нормални и тешки услови на возење. Филтрите ЗА воздух ВО кабината ВИКС се подобрени со Микробанска антимикробна технологија која го инхибира растот на микробите на медиумите за филтрирање и штити од оштетување на бактерии, мувла и мувла. Онаму каде што е применливо, комбинираниот медиум за отстранување мирис ги намалува мирисите од издувните системи на блиските возила. Филтрите за воздух ВО кабината ВИКС се препорачуваат за интервал НА промена на филтерот ОЕМ. ВИКС нуди целосна линија на филтри за воздух во кабината со висока ефикасност за патнички автомобили и лесни камиони. Филтер За Воздух Во Кабината.

За производот

Купувачите избираат и