0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Муланимо АЦ 220В 20В 30В 50в Слободен Возач ВИСОК ПРИТИСОК ЛЕД Чип Кочан Извор На Светлина

Муланимо АЦ 220В 20В 30В 50в Слободен Возач ВИСОК ПРИТИСОК ЛЕД Чип Кочан Извор На Светлина

DEN 799.84
Достапно.

Од стока

Опис : . Тип на точка : ПРЕДВОДЕНА Чип. Прозрачна боја : бела СВЕТЛИНА 6500К, топла светлина 3000К. Отпорност На Пренапони : над 2500В. прозрачна големина на површината : 25х25мм. Материјал : суперспроводлив алуминиум од алуминиумска подлога. Боја рендерирање индекс : 70-80. Моќност на производот : 20 W, 30 W, 50 W. Работен напон : 220 V. Флукс : 100 lm/W. номинална струја : 0,22 a. Прозрачен Агол : 120 степен. Големина на табла за светилки : 60х40мм. големина На Чип : 20х38мм. работен век : повеќе од 2 години. Нормално стареење за 1000 часа : 0.3. Максимална дозволена температура на раскрсницата : 120. Електростатско дефект напон (ЕСП) : 600. Пакетот вклучува : . 1x LED КОЧАН Светилка мушка. Забелешки : . Грешка од 1-2 см може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно разберете. Отстапувањето на боите може да се разликува поради различните поставки на мониторот. Заштитете го паметниот чип, стабилен, долготраен. Високи ефикасни, добри перформанси за дисипација на топлина.

За производот

Купувачите избираат и