0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Tdoqot Падот Облека За Жени-V-Вратот Боја Блокирање Слободно време долги ракави кошули Сина Големина И

Tdoqot Падот Облека За Жени-V-Вратот Боја Блокирање Слободно време долги ракави кошули Сина Големина И

DEN 516.32
Достапно.

Од стока

Овој есенски женски врв е изработен од мека ткаенина погодна за кожата која е удобна за носење. Ова ќе биде вашиот задолжителен женски врв со долги ракави за fall и зима и тоа е одлична основна маичка за додавање во вашиот плакар. Изгледа одлично со фармерки и може да се комбинира со палто во поладно време! Лесно за совпаѓање : можете слободно да го совпаѓате. Овој врв може совршено да се совпадне со панталони, шорцеви и потпетици, јакни и сандали во уникатен стил што ве прави убави, стилски, секси и елегантни. Мека, лесна и удобна. Таа има добра еластичност, не е лесно деформирана и не е лесно да исчезнат. Повод : Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека, училиште, запознавање, плажа. Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. Различни Избор : Обична супер Удобна лабава фитинг блуза која има Класична еднобојна и светла боја на печатење достапна за вашиот избор.Боите и моделот се убави. Носењето ќе направи да се чувствувате попривлечно и толку ласкаво!.

За производот

Купувачите избираат и