0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Маркиза Аметист И Дијамантски Прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Маркиза Аметист И Дијамантски Прстен

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Романтичен, женски и уникатен, овој импресивен прстен е изработен од 14 каратно бело злато. Одликувајќи се со 0.22 cttw виолетова аметист во форма на маркиза во центарот придружена со i2 јасност дијаманти на отворено срце дизајн овој блескав прстен создава неверојатен изглед. Достапно во големина на прст 6.Метална Тежина : 1,49 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1,5 Ммринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Аметистбиртистон Месец : Февруарибојка : Пурпурна : Фацетедоблик : Маркизизирај : 6мм х 3mmweight : 0.22 cttwquanty : 1jewelry Поставување : Prongdiamond Детали : јасност : i2color : I-Jbirthstone Месец : Април : Facetedshape : roundsize : 1.4 mmweight : 0.048 Cttwquanty : 4jewerthsetting : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен.

За производот

Купувачите избираат и