0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарно Злато Каратно Розово Злато Текстура Плумерија Пост Обетки

Примарно Злато Каратно Розово Злато Текстура Плумерија Пост Обетки

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Додадете егзотичен допир и природна убавина во вашиот стил со овие обетки со обетки за дизајн на плумерија. Обликувани во 14 каратно розово злато овие цветни обетки од 10,95 мм блескаат со текстурирани детали. Обезбеден со затворачи за објавување и туркање назад, овој стилски пар обетки ќе ја надополни секоја облека.Метална Тежина : 1,2 Грама Накит Тип : Фино Обетка Тип : Плумерија Обетка Обеткакит Завршница : Текстурародот : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Розедимензии : 10,95 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Розово Злато, Текстура, Пост и Туркање Назад.

За производот

Купувачите избираат и