0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор Дедо Мраз Дека Клаус Црвена Божиќна забава

Време на одмор Дедо Мраз Дека Клаус Црвена Божиќна забава

DEN 215.20
Достапно.

Од стока

Време на одмор хо, хо, хо! Палучете ги салите и поздравете го најубавото време од годината во вашиот дом со шапката Санта со Тијара. Оваа шармантна капа има богата црвена конструкција со мека, меки бела трим и пом-пом што го комплетира класичниот изглед на Дедо Мраз. Плус, додавањето на пенлива тијара навистина додава посебен допир. Вклучете ја шапката Дедо Мраз со Тијара до вашиот ансамбл пред да се упатите на каролинг сесија, канцелариска забава, празнична вечера или дури и кога семејството се собира околу дрвото. Веднаш штом ќе ја напуштите капачето, ќе се чувствувате како гламурозна верзија на самиот стар Свети Ник. Овој мал додаток може тотално да го промени вашиот изглед, да го осветли расположението и да ги воодушеви и вашите деца. Донесете ја дома сантата капа со тијара денес и подгответе се да славите! Време на одмор Дедо Мраз со Тијара : Време на одмор Погодно е дизајнирање на возрасни со една големина. Идеално за абење кога се карате со семејството, присуствувате на празнични забави и специјални настани или комплетирање на гламурозен ансамбл на Дедо Мраз. Класична црвено-бела конструкција на сантата санта вклучува забавен пом-пом на врвот и сјајна тијара. Меката конструкција се чувствува пријатно на допир и обезбедува топлина за време на студените зимски месеци. Помага да се направи сезоната на празници дополнителна посебна за деца, пријатели и семејство. Се склопува за удобно, компактно складирање помеѓу сезоните на празници.

За производот

Купувачите избираат и