0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ориз Изберете оригинални тестенини од Орзо, 26. Оз

Ориз Изберете оригинални тестенини од Орзо, 26. Оз

DEN 62.08
Достапно.

Од стока

Разновиден ориз Изберете Орзо Оригинални тестенини, 26,5 мл, 4-пакет е главна оставата, чајната кујна кога ви треба брз и вкусен оброк. Направено од збогатена семела, може да се претвори во брза и здрава салата за ручек или реставративна зимска чорба. Оваа кошер тестенини готви за 10 минути. Изберете оригинални тестенини од Орзо : 100% Семолина. Кошер. Збогатени тестенини од семе.

За производот

Купувачите избираат и