0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Купер Откривач на целосна гума за теренот- 255 70R 108T одговара: 1975- Chevrolet Corvette Stingray, 1992- Dodge B база

Купер Откривач на целосна гума за теренот- 255 70R 108T одговара: 1975- Chevrolet Corvette Stingray, 1992- Dodge B база

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Заштита на абење на шара од 55. Широки централни елементи-Широките централни елементи предвидуваат подобрен одговор на воланот и чувство на „поврзано со патот“, додека придонесуваат за зголемена стартна влечење. Слози со променлива длабочина на длабочина - Sipes со променлива длабочина овозможува зголемено капиларно дејство да ја отстрани водата од пределот на шарите за да ги намали растојанијата на влажното запирање и да обезбеди дополнителен зафат во дожд и снег додека Одржување на стабилноста на елементите. Дизајн на отворено рамо - Отвореното дизајнирање на рамото користи латерални слотови и стратешко засилување за да создаде рабови за каснување за сите -Сезон влечење, подобрена перформанси на влажни прицврстувачи и одлично ракување со снег. Стандардна ограничена гаранција. Компјутерска оптимизирана секвенца на теренот - компјутерски оптимизиран терен Секвенцата го намалува бучавата во врска со гумата поврзана со шарите и помага да се спротивстави на неправилното абење. Нацртајте бели букви. Променлива густина на најлонска технологија - најлон е стратешки поставен на начин да се спротивстави на рамното забележување за подобрен квалитет на возењето и балансирана, дури и тешка облека за долг живот. Иновативен дизајн на патеки со 5 ребра-иновативен дизајн на шари со 5 редови вклучува бројни карактеристики за да се обезбеди одлична стабилност, влечење и облека. R-Tech Construction-R-Tech Construction користи неколку дизајнерски карактеристики кои работат на концерт за да обезбедат засилени перформанси на гумите. Широк лак лак - Широкиот лак на шара го подобрува ракувањето и придонесува за одличен живот на шара.

За производот

Купувачите избираат и