0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кит Нож Сечилото Ширина

Кит Нож Сечилото Ширина

DEN 207.84
Достапно.

Од стока

Цврсто сечило. Црна пластична рачка. Ширина На Сечилото : 1 1/4 " Материјал За Рачка : Пластична Рачка Боја : Црна. Тип На Производ-Кит Ножеви-Нож. Ширина На Сечилото-1 1/4". Рачка Материјал-Пластика. Рачка Боја-Црна. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Код На Собранието-Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Н. Епацпгкомпатибилен Код-Н.

За производот

Купувачите избираат и