0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
КОЛЕКЦИЈА Женски Црни Црвени Т-Ремени Амортизирани Пумпи За Облекување Со Брава Со Шилести Прсти На Тру 8. M

КОЛЕКЦИЈА Женски Црни Црвени Т-Ремени Амортизирани Пумпи За Облекување Со Брава Со Шилести Прсти На Тру 8. M

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, ИЛИ ШИК КОЛЕКЦИЈА ПАТУВАЊЕ има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Повод : Фустан. Големина : 8,5 М. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Црвена. Цврсто. Пета. Пумпа. Т-Ремен. Амортизирани. Тока. Висина На Петицата : 4. Тип На Пета : Стилето.

За производот

Купувачите избираат и