0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стариот Висконсин Природно исечено мисирка закуски закуски, 6oz

Стариот Висконсин Природно исечено мисирка закуски закуски, 6oz

DEN 73.92
Достапно.

Од стока

Стари Висконсин природни намалувања од 6 мл. Ние ги користиме само најдобрите состојки и зачини во нашите природни* исечоци, а нашето месо оди директно од природата до вистински чадници и питници за автентичен вкус пушен од тврдо дрво. За нас е важно дека нашето месо е природно 100% природно, без нитрати, без глутен, без вештачки состојки, 6 грама протеини по служење на чад од тврдо дрво пушено вкус подготвен за јадење и закуска.

За производот

Купувачите избираат и