0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски зашилени кожни станови на пети на пети

Женски зашилени кожни станови на пети на пети

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Овие црвени чевли со блок потпетици од Brinley Co. имаат гроздобер инспириран дизајн со класичен стил на пети што истакнува акцент на вампир со вампир. Подложните табани создаваат удобно вклопување, а блок -потпетиците го завршуваат изгледот. Brinените на Brinley Co. Овој рамен чевли е конструиран со 100-процентен материјал за микросуед. Овие станови имаат форма на зашилен пети. Висината на петицата на овие станови е 0,29 "блок. Висината на платформата на овие станови е ѓон од 0,13". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Ѓон : текстурирана гума. Подножјето има подложни табани. Горна/надворешна материјал : Микросуде/гума. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и