0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стил Знак Текстура Неограничено Беше Спреј, Од Голдвел, 4. Оз

Стил Знак Текстура Неограничено Беше Спреј, Од Голдвел, 4. Оз

DEN 398.24
Достапно.

Од стока

Голдвел Трендлајн Диви-Неограничен Восок За Прскање е за брз и лесен креативен стил. Скулптури и калапи. Достапни Опции за производи се како што следува : Опција : 4.5 Оз - Текстура На Знак Во Стилот На Голдвел 4 - Неограничен Восок За Прскање; Опција : 4.6 Оз - Текстура На Знак Во Стилот На Голдвел 4 - Неограничен Восок За Прскање; Стилски Знак Текстура Неограничувач 4 Восок Спреј Од Голдвел За Унисекс, 4.5 мл : Ја Остава косата мека и мазна. Fil/увб филтри, навлажнувачи, антиоксидантни витамини б, ц, е, еластомер и бамбус протеини.

За производот

Купувачите избираат и