0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лос Анџелес Рамс - Купер Куп Ѕид Постер, 14.725 22.375

Лос Анџелес Рамс - Купер Куп Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 239.84
Достапно.

Од стока

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Лос Анџелес Рамс - Купер Куп 22 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови, ДОО е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и производи за социјални канцелариски материјал. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

За производот

Купувачите избираат и