0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мини со кадифени уметнички загатки, од 24

Мини со кадифени уметнички загатки, од 24

DEN 431.84
Достапно.

Од стока

Децата ќе се забавуваат со уметничката загатка. Секоја загатка им дава пристап до две форми на забава во симпатичен дизајн. Оваа детска загатка доаѓа во црно -бела и е подготвена за боење. 24-пакетот е идеален за роденденски забави, датуми за игра, училиште и многу повеќе. Овие загатки помагаат да се подобри координацијата на меморијата, раката и очите и независната игра. Тие содржат мека кадифена текстура и симпатични слики кои се идеална големина за кадрирање. Mini Velvet Art Mazzles, Пакет од 24 : Големина : 5 "x 7". Забавно е да се чувствувам. 6 секој од 4 дизајни : жирафа, змеј, лебед и риба. Асортиманот може да варира. Големина точно за кадрирање. Доаѓа во црно -бело, подготвени за децата да се обојат. Забава за забави, датуми за игра и училиште. Се одликува со мека кадифена текстура. Погоден за момчиња и девојчиња на возраст од 5 до 7 години. Пакет од 24.

За производот

Купувачите избираат и